Building Reps

Building Representatives

All | # A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
There are currently 84 names in this directory
Alpine Elementary
Dean Turner Head Custodian

American Fork High School
Glen Vawdrey Head Custodian

American Fork Jr High
Leslie Cleveland Financial Specialist

Aspen Elementary

Barratt Elementary
Kathleen Anderson Media Specialist

Black Ridge Elementary

Bonneville Elementary
Travis Borwegen Head Custodian

Canyon View Jr High
Kenneth Harding Head Custodian

Cascade Elementary
Lynn Weight Head Custodian

Cedar Ridge Elementary

Cedar Valley Elementary
SuzAnn Miller Admin Spesialist

Central Elementary

Cherry Hill Elementary
Valerie Close Media Specialist

Deerfield Elementary
Lisa Tuaitanu Media Specialist

District Office

Dry Creek Elementary

Eagle Valley Elementary
Angie Hale Media Specialist

Eaglecrest Elementary
Barbara Green Media Specialist

Foothill Elementary
Darlene Herbert Media Specialist

Forbes Elementary
Kate Chavez Media Specialist

Fox Hollow Elementary

Freedom Elementary
Jeana Christofferson Media Specialist

Frontier Middle
Janet Leth Registrar

Geneva Elementary

Greenwood Elementary

Grovecrest Elementary

Harvest Elementary
Linda Morgan Media Specialist

Hidden Hollow Elementary

Highland Elementary
Brian Carter Head Custodian

Hillcrest Elementary
Cynthia Clemesha Nutrition Services

Lakeridge Jr High
Lisa Meranda Financial Specialist

Legacy Elementary
Vickie Caldwell Nutrition Services

Lehi Elementary
Scott Warburton Head Custodian

Lehi High
Diane Cardon Admin Secretary

Lehi Jr High
Sandra Nielson Secretary

Lindon Elementary

Lone Peak High

Maintenance Yard

Manila Elementary
Melanie Rymer Nutrition Services

Meadow Elementary
Heather Anderson Nutrition Services

Mountain Ridge Jr High

Mountain Trails Elementary

Mountain View High School
Donnie Davis Nutrition Services

Mt. Mahogany Elementary
Jill Atkinson Media Specialist

North Point Elementary
Kent Hoggan Head Custodian

Northridge Elementary
Lisa Prestiwich Admin Secretary

Oak Canyon Jr High

Orchard Elementary
Peggy Morley Media Specialist

Orem Elementary
Maria "Lisa" Tanner Media Specialist

Orem High
Nyra Ward Nutrition Services

Orem Jr High
Kimberly James Head Custodian

Pleasant Grove High
Shelly Harper Registrar

Pleasant Grove Jr High
Justin Zufelt Lead Custodian & Michelle Bronk Financial Secretary

Polaris High
Skip Morehead Head Custodian

Pony Express Elementary
Kimberli Kresge Admin Secretary & Jeff Webb Head Custodian

Ridgeline Elementary
Bill Lynch Head Custodian

River Rock Elementary

Riverview Elementary

Rocky Mountain Elementary
Caren Brereton Media Specialist

Sage Hills Elementary
Carissa Allen Media Specialist

Saratoga Shores Elementary
Ginger Allred Nutrition Services

Scera Park Elementary
Alene Alger Media Specialist

Sego Lily Elementary

Sharon Elementary
Yolanda Marshall Media Specialist

Shelley Elementary
Scott Huntington Head Custodian

Skyridge High

Snow Springs Elementary
Tammy Wood Media Specialist & Lauretta Allred Secretary

Springside Elementary
Jennifer MIller Media Specialist

Summit High

Suncrest Elementary
Linda Beck Media Specialist

Thunder Ridge Elementary

Timberline Middle
Devin Walker Head Custodian

Timpanogos High
Suzanne Hansgen Registrar

Transportation

Traverse Mountain Elementary

Valley View Elementary
Kristin Willis Media Specialist

Vineyard Elementary
Keely Giles Media Specialist

Vista Heights Middle
Roger Morgan Head Custodian & Laura O'Connor Registrar

Warehouse

Westfield Elementary
Doug Vance Head Custodian

Westlake High
Ximena Johnson Registrar

Westmore Elementary
Drew Evans Head Custodian

Willowcreek Middle
Jennifer Betts Secretary & William Penrod Head Custodian

Windsor Elementary
Judy Kowallis